Mavi Yeşil Mühendislik

Honeywell Çözüm Ortağı Yetkili Teknik Servis Bayii

     

Honeywell ‘in teknik destek ihtiyacı doğrultusunda  kurulmuş ve Endüstriyel Bayi-Partnerleri arasında Çözüm Ortağı ve Yetkili Servisi olarak seçilmiş olan firmamız, gerek Honeywell Bayisi olarak bizden ,gerekse de herhangi başka bir Honeywell Bayisinden veya yurtdışından satın alınmış Endüstriyel Kontrol ürünlerinin devreye alınması, kullanım eğitimi, bakım-tamir ve kalibrasyon servislerini vermektedir.

Ayrıca çok sık ihtiyaç duyulan kontrol cihazları , kağıtlı -kağıtsız yazıcılar ve yedek malzeme gibi ürünleri de stoklarında bulundurarak proseslerinizin kesintisiz devam ettirilebilmesi için 7 Gün / 24 Saat Servis ve Satış Desteği verebilme özelliğini korumaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz her tür Honeywell Endüstriyel ürünü için bizden fiyat teklifi  istemeden satın alma kararı vermemeniz lehinizedir.

Bizden sadece ürün değil öncelikle çözüm ve destek alacağınızı unutmayın.Size ,deneyimlerimiz kapsamında karşılıksız danışmanlık hizmeti vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz…. !!! 

   Sitemizde bütün Honeywell Endüstriyel ürünleri hakkında detaylar , kullanım kitapçıkları ve ve teknik bilgileri, daha fazla detay için bize ulaşabileceğiniz adres ve telefon numaralarımızı bulabilirsiniz.

Saygılarımızla

Ali Fahri Kaya

 AliKaya@MaviYesilMuhendislik.com    alikaya2000@gmail.com       +90 532 266 69 76         

SonarkaPlan2